Do wygrania: „Królowie przeklęci”, M. Druon


Na rynku ukazała się właśnie książka Maurice’a Druon’a  pt.: Królowie przeklęci. Tom IIW naszym konkursie możecie wygrać wyjątkowy zestaw przygotowany specjalnie dla Was przez wydawnictwo Otwarte.

20150919_164305 (1)By mieć szansę na wygranie zestawu, w skład którego wchodzą aż dwa tomy Królów przeklętych oraz koszulka i specjalny list napisany przez George’a R.R. Martina, należy w dniach 20-27 września 2015 przysłać do nas swoją odpowiedź na pytanie konkursowe:

„Władza to przekleństwo” - historia zna wielu monarchów, którzy poznali znaczenie tego zdania. Wybierz jednego z nich i w kilku zdaniach wyjaśnij, dlaczego według Ciebie zasługuje na miano „króla przeklętego”.

Nagrodę wygrywa osoba, która naszym zdaniem udzieli najciekawszej odpowiedzi.

Ponadto zapisz się do naszego newslettera i potwierdź rejestrację. Oczywiście jeśli wcześniej tego nie zrobiłeś/aś.Tutajmożesz zobaczyć wszystkie aktualne trwające konkursy, które organizujemy. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się ramce poniżej.

O książce Królowie przeklęci

krolowie_przekleci_TOM_II_500px

W Królach przeklętych jest wszystko. Królowie z żelaza, zamordowane królowe, bitwy i zdrady, kłamstwa i żądze, oszustwa, rywalizacja rodów, klątwa templariuszy, podmieniane niemowlęta, wilczyce, grzech i miecze, wielka dynastia skazana na upadek… A to wszystko (no, prawie wszystko) zaczerpnięte żywcem z kart historii. I wierzcie mi: rody Starków i Lannisterów nie mogą się nawet równać z Kapetyngami i Plantagenetami.

Bez względu na to, czy jesteś historycznym geekiem czy miłośnikiem fantastyki, od książek Druona nie będziesz się mógł oderwać. To prawdziwa gra o tron. Jeśli lubisz Pieśń lodu i ognia, pokochasz Królów przeklętych.

George R.R. Martin

Tytuł: Królowie przeklęci
Autor: Maurice Druon
Wydawnictwo: Otwarte
Liczba stron: 608
Cena: 49,90zł


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Zostaw własny komentarz