Od czwartku w Krakowie 19. Targi Książki


W najbliższy czwartek w krakowskiej hali Expo Kraków rozpoczynają się 19. Targi Książki. Święto miłośników książek potrwa do niedzieli 25 października 2015 r.

19 targi ksiazki w krakowie

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, jak co roku będą gościć znanych i lubianych autorów – pojawi się ich ponad 600! Wśród nich znajdziemy wśród nich pisarzy, publicystów, reportażystów, poetów,  aktorów, sportowców i celebrytów.

Gościem Honorowym tegorocznej, 19. Już edycji Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie jest Litwa. Prezentacja kultury litewskiej w Polsce jest organizowana w roku 25-lecia odzyskania przez Litwę niepodległości.

Bilety dostępne będą w halach Expo, jednakże organizatorzy zachęcają do zakupu biletu przez internet, co z pewnością pozwoli uniknąć oczekiwanie na wejściówkę w długiej kolejce.

Poprzednia edycja Targów przyciągnęła prawie 700 wydawnictw, których stoiska odwiedziło ponad 60 tys. gości.

Ceny biletów:
Bilet normalny: 8 zł
Bilet ulgowy: 6 zł (uczniowie, studenci)
Karnet czterodniowy: 20 zł

Można je nabyć online tutaj.

Adres:

EXPO Kraków
ul. Galicyjska 9 (boczna od ul.Centralnej)
31-586 Kraków

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz