Do wygrania: „Cztery siostry. Utracony świat ostatnich księżniczek z rodu Romanowów” - H. Rappaport [wyniki]


Nakładem wydawnictwa Znak ukazała się książka Helen Rappaport pt.: „Cztery siostry.”. By mieć szansę na wygranie jednego z dwóch egzemplarzy tej książki należało w dniu 03.01.2016 r. poprawnie odpowiedzieć na nasze pytanie.

Poprawna odpowiedź: cztery-siostry-utracony-swiat-ostatnich-ksiezniczek-z-rodu-romanowow-b-iext29774167

Olga, Tatiana, Maria i Anastazja


Zwycięzcy:

 

Aldona Koń z Kłodzka

Marcin Wróblewski z Warszawy

Gratulujemy!

 

Wyciąg z regulaminu

Wśród osób, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi rozlosowaliśmy książki. Nagrody zgodnie z regulaminem zostaną wysłane w ciągu 30 dni. Jednak zwykle trwa to znacznie krócej.


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Zostaw własny komentarz