Do wygrania: pakiet „Królowie przeklęci” 1-3 - M. Druon


Nakładem Wydawnictwa Otwarte ukazała się książka autorstwa Maurice’a Druon „Królowie przeklęci. Tom 3”. W naszym konkursie możecie wygrać zestaw zawierający trzy tomy tej porywającej serii.

By mieć szansę na wygranie jednego z dwóch egzemplarzy należy do dnia 31.01.2016 poprawnie odpowiedzieć na pytania:

  1. Jakie tytuły, noszą opowiadania zawarte w trzecim tomie „Królów przeklętych”?
  2. Czyją żoną była Izabela Francuska?
  3. Jak nazywał się ostatni król z dynastii Kapetyngów?

Ponadto zapisz się do naszego newslettera i potwierdź rejestrację. Oczywiście jeśli wcześniej tego nie zrobiłeś/aś. Tutaj możesz zobaczyć wszystkie aktualne trwające konkursy, które organizujemy. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się ramce poniżej.

O książce:

KrolowiePrzekleci1-3_FB_1200x900„W »Królach przeklętych« jest wszystko. Królowie z żelaza, zamordowane królowe, bitwy i zdrady, kłamstwa i żądze, oszustwa, rywalizacja rodów, klątwa templariuszy, podmieniane niemowlęta, wilczyce, grzech i miecze, wielka dynastia skazana na upadek… A to wszystko (no, prawie wszystko) zaczerpnięte żywcem z kart historii. I wierzcie mi: rody Starków i Lannisterów nie mogą się nawet równać z Kapetyngami i Plantagenetami.
Bez względu na to, czy jesteś historycznym geekiem czy miłośnikiem fantastyki, od książek Druona nie będziesz się mógł oderwać. To prawdziwa gra o tron. Jeśli lubisz »Pieśń lodu i ognia«, pokochasz »Królów przeklętych«”. George R.R. Martin

Tytuł: Królowie przeklęci tomy 1-3
Autor: Maurice Druon
Wydawca: Otwarte
Oprawa: twarda
Cena: 99,90

 


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Zostaw własny komentarz