World of Tanks już na PlayStation4. Bonusy dla nowych graczy


World of Tanks trafiło na konsolę PlayStation®4! Ekscytujące i darmowe pole bitwy wirtualnych czołgów w systemie 15 na 15 graczy jest gotowe na przyjęcie nowych rekrutów. Z okazji premiery gracze, którzy pobiorą i uruchomią grę otrzymają na własność amerykański czołg lekki T1E6-PS w okolicznościowym kamuflażu oraz będą mogli odkryć niemieckiego Pz.Kpfw. IV Ausf. Hz popularnego serialu animowanego „Girls und Panzer”.

World of Tanks PlayStation4Najnowsza gra w katalogu wydawniczym firmy Wargaming przenosi graczy w świat pancernych bitew, doskonałej grafiki, szczegółowych map oraz 130 czołgów produkcji USA, ZSRR i Niemiec do wypróbowania. Maszyny podzielone są na 5 zróżnicowanych klas – lekkie, średnie i ciężkie jednostki, artyleria oraz niszczyciele czołgów. Każdy z czołgów ma swoje mocne i słabe strony, określone przeznaczenie bojowe czy unikatowe cechy. World of Tanks na PlayStation®4 wspiera kluczowe funkcjonalności platformy wliczając w to kontroler DUALSHOCK®4 (m.in.: głośnik, panel dotykowy oraz kolorowy pasek świetlny), Share Play oraz zdalną grę na PlayStation®Vita z dostosowanym sterowaniem do konsoli przenośnej.

„Zespół tworzący grę jest zadowolony z premiery World of Tanks na Playstation®4 i możliwości przedstawienia jej zupełnie nowemu audytorium” - powiedział TJ Wagner, producent wykonawczy w Wargaming Chicago-Baltimore.

Wszyscy gracze, którzy pobiorą i zalogują się do gry do końca stycznia 2016 otrzymają amerykański czołg lekki T1E6-PS w okolicznościowym kamuflażu. Poczynając od premiery aż do 30 kwietnia będzie można odblokować elitarny czołg niemiecki Panzer Pz.Kpfw. IV Ausf. H z serialu „Girls und Panzer”. Aby tego dokonać należy odkryć regularną wersję tego czołgu w niemieckim drzewie technologicznym, walczyć nim i zdobywać doświadczenie. Dostępne są również specjalne zestawy założycielskie zawierające unikatowe czołgi, walutę do gry i konto premium. Gracze korzystający z subskrypcji PlayStation® Plus otrzymają za darmo niemiecki czołg Pz.Kpfw. II Ausf. J w unikatowym malowaniu, 3 dni konta premium oraz specjalne zniżki na inne zakupy.

World of Tanks na Playstation®4 jest darmowe dla wszystkich posiadaczy konsoli i nie wymaga członkostwa PlayStation® Plus do gry. Więcej informacji na oficjalnej stronie - http://console.worldoftanks.com

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz