Zostań kapitanem ORP Błyskawica. Do wygrania 5 kodów w World of Warships


World of Warships to gra bazująca na walkach morskich. Obejmij dowodzenie nad flotą, w której znajdzie się wiele kultowych okrętów znanych z kart historii. Jednym z nich jest okręt premium ORP Błyskawica. U nas możesz mieć go za darmo. Do rozdania mamy 5 kodów dla nowych i obecnych graczy na polską legendę oraz 10 kodów dla nowych graczy z okrętem Diana.

By otrzymać kod należy odpowiedzieć na trzy poniższe pytania. Rozlosujemy je wśród osób, które do 6 lutego 2016 r. zapiszą się do naszego newslettera oraz udzielą prawidłowej odpowiedzi na poniższe pytania:

  1. Jak nazywał się jeden z dowódców ORP Błyskawica, który dowodząc czterema niszczycielami podczas II wojny światowej miał nigdy nie stracić żadnego okrętu, ani nawet jednego członka załogi?
  2. Okręty pod iloma banderami dostępne są w World of Warships?
  3. Jakie trzy okręty widoczne są na poniższym zdjęciu:

obrazki

Pamiętaj, by zapisać ssię do naszego newslettera i potwierdzić rejestrację. Oczywiście jeśli wcześniej tego nie zrobiłeś/aś. Tutaj możesz zobaczyć wszystkie aktualne trwające konkursy, które organizujemy. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się ramce poniżej.

O World of Warships

orpblyskawica

ORP Błyskawica w World of Warships

World of Warships to najnowsza, darmowa gra o historycznych potyczkach okrętów, która zostanie dodana do katalogu firmy Wargaming. Zostań dowódcą olbrzymiej floty morskiej obejmującej ikonicznie okręty wojenne znane z kart historii, podnoś swoje umiejętności i możliwości jednostek, zdominuj morza i oceany w World of Warships.

Z 4 klasami okrętów, mnóstwem ulepszeń, strategicznie zaprojektowanymi mapami, akcja nie ustaje, a każda bitwa jest wyjątkowym doświadczeniem. Niekończące się godziny strategicznej i taktycznej rozgrywki, dynamiczna akcja czeka na każdego, kto spróbuje stanąć na mostku kapitańskim w World of Warships.

Nagrody zawierają:

Dziesięć kodów „Okręt Diana, 500 dublonów, 3 dni konta premium, 1 miejsce w porcie”

Pięć kodów „Okręt ORP Błyskawica i miejsce w porcie”

Strona oficjalna gry: http://worldofwarships.eu/

Twitter: https://twitter.com/wargaming_netpl

FB: https://www.facebook.com/WorldOfWarshipsPolska/


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Zostaw własny komentarz