„Samotny Krzyżowiec. Czas przepowiedni” - M. Orłowski


Nakładem Instytutu Wydawniczego Erica ukaże się kolejny tom opowieści o Rolanda z Montferratu autorstwa Marka Orłowskiego.  „Samotny Krzyżowiec. Czas przepowiedni” do książka o moralnych dylematach, miłości z wojna i próbą zachowania honoru w tle. 

samotny-krzyzowiec-tom-3-czas-przepowiedni-b-iext30745005Dalszy ciąg przygód Rolanda z Montferratu, zwanego Czarnym Rycerzem. Starodawna magia przeniosła go do innego, obcego mu świata. Przed Czarnym Rycerzem stają nowe wyzwania – i nowi przeciwnicy. Jakie będą jego dalsze losy? Czy zdoła powrócić do swoich czasów? Czy miłość kobiety, którą napotka na swojej drodze zatrze w jego pamięci wspomnienia z przeszłości? Wybór między uczuciem a honorem może okazać się ponad siły Samotnego Krzyżowca.

O autorze:
Marek Orłowski
, a właściwie Marko Szapkarow–Orłowski, urodził się w 1958 roku w Warszawie. Jest absolwentem ASP w macedońskim Skopje. Pasjonuje się jeździectwem, sportami wodnymi i turystyką górską, ale też historią średniowiecza i zabytkową bronią. Aktywny tryb życia łączy z zamiłowaniem do czytania książek o dość eklektycznie dobranej tematyce. Samotny Krzyżowiec. Miecz Salomona był literackim debiutem. Kolejna część: Samotny Krzyżowiec. Ścieżki przeznaczenia jest dostępna w księgarniach.

Tytuł: „Samotny Krzyżowiec. Czas przepowiedni”
Autor: Marek Orłowski
Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy Erica
ISBN: 978-83-64185-78-6      
Data premiery: 16 marca 2016
Cena:
34,90 zł

patronat-medialny-sprawuje-historia-logo

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz