Nowa mapa w Armored Warfare. Wraz z nią aktualizacja 0.14


Deweloper Obsidian Entertainment i wydawca My.com ujawniają dalsze szczegóły aktualizacji 0.14, która już w tym miesiącu trafi do gry. Update wprowadzi m.in. nową mapę do trybu PvP o nazwie Highwall, która zlokalizowana jest w kopalni odkrywkowej.

Highwall Armored

Highwall nowa mapa w Armored Warfare

Mapa cechuje się zawiłymi ścieżkami oraz wąskimi drogami na różnych poziomach i wymagać będzie znalezienia strategicznych pozycji w celu zniszczenia pojazdów wroga i niespodziewanego ataku.

Mapa Highwall znajduje się na terenie kopalni odkrywkowej o wielkości 1200 x 1200 metrów. Gdzie wcześniej rósł las, teraz rozpościera się obszar przemysłowy. Maszyny i ciężki sprzęt rozsiane są po półkach bogatego w złoto, mangan, uran i inne wartościowe minerały terenu. Mapa składa się z wielu ścieżek, osadzonych na różnych poziomach, co pozwala na wymianę ognia z bliska, jak i z daleka. Trasy, którymi będą poruszać się gracze, oferują wiele możliwości taktycznych, jak otoczenie wroga z różnych stron lub wybór innej ścieżki, aby zaatakować znienacka.

Highwall na nowym zwiastunie:

Dalsze funkcje, które pojawią się w grze wraz z aktualizacją 0.14:

  • System powtórek – Odtwarzanie meczu pozwoli graczom spojrzeć na rozgrywkę z perspektywy obserwatora. Gracze mogą zatrzymać, odtworzyć lub zakończyć nagranie, a także zwiększyć lub zmniejszyć prędkość odtwarzania. Dodatkowo, użytkownicy mogą śledzić konkretne pojazdy i płynnie przełączać się w tryb tzw. wolnej kamery.
  • Trzy nowe misje PvE i mapy – Operacje Frostbite, Albatross i Cerberus postawią przed graczami nowe wyzwania w trybie kooperacji.
  • Zmiany w rozgrywce na wysokich poziomach – W oparciu o opinie graczy, kilka dyskusyjnych elementów rozgrywki na wysokich poziomach zostanie poprawionych, a szczegóły zostaną podane przed pojawieniem się aktualizacji 0.14.

Armored Warfare to darmowa militarna gra taktyczna, dostępna w trybie multiplayer oraz PvE, która wciąga gracza w świat nowoczesnej rzeczywistości wojennej. W Armored Warfare gracze mają szansę przetestować najpotężniejszą, niszczycielską broń stworzoną przez człowieka – od współczesnych czołgów bitewnych po pojazdy zwiadowcze. Dzięki dostępności nowoczesnych systemów obrony, takich jak ochrona przeciwrakietowa i granaty dymne, oraz szerokiej gamy uzbrojenia i amunicji, gra momentalnie porywa graczy w wir szybkich bitew rozgrywanych w trybie PVP i różnorodnych misji PVE. Armored Warfare można pobrać za darmo z oficjalnej strony gry: aw.my.com.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz