Aktualizacja 0.14 od dziś dostępna w Armored Warfare. System powtórek i wiele więcej


Deweloper Obsidian Entertainment i wydawca My.com ogłosiły wprowadzenie aktualizacji 0.14 do Armored Warfare. Do gry zawitały m. in. nowe mapy w trybach PvE i PvP oraz system powtórek rozgrywki, czyli tzw. Replay’e.

W wersji 0.14 pojawił się system powtórek.

W wersji 0.14 pojawił się system powtórek

System powtórek

Odtwarzanie meczu pozwoli graczom spojrzeć na rozgrywkę z perspektywy obserwatora. Gracze mogą zatrzymać, odtworzyć lub zakończyć nagranie, a także zwiększyć lub zmniejszyć prędkość odtwarzania. Dodatkowo, użytkownicy mogą śledzić konkretne pojazdy i płynnie przełączać się w tryb tzw. wolnej kamery.

Nowe misje i mapy PvE

Operacje Albatross i Cerberus postawią przed graczami nowe wyzwania w trybie kooperacji.

Mapa Highwall

Mapa Highwall to teren 1200 x 1200 metrów, cała mapa znajduje się wewnątrz kompleksu wydobywczego. Kompleks wydobywczy zawiera wiele dróg oraz półek z których można ostrzeliwać przeciwnika który znajduje się poniżej. Dzięki takiemu ukształtowaniu wymiana ognia nie ogranicza się tylko do jednego dystansu. Trasy którymi będą poruszać się gracze dają wiele możliwości taktycznych, wybór odpowiedniej ścieżki będzie miał tutaj kluczowe znaczenie dla twojego zespołu.

Zmiany w rozgrywce na wysokich poziomach

W oparciu o opinie graczy zostanie poprawionych kilka dyskusyjnych elementów rozgrywki na wysokich poziomach.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz