Noc Muzeów w 2016 na ORP Błyskawica w Gdyni


Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni wraz z Wargaming w ramach Nocy Muzeów zaprasza dziś na pokład ORP Błyskawica. Nie zabraknie atrakcji, wśród których oczywiście znajdzie się zwiedzanie muzeum, a także ciężarówka pełna gier, czyli MGT-20! Zapraszamy wszystkich na spotkanie!

World-of-Warships-nocSpotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00 pokazem premierowym filmu z cyklu „Inside the ships„, którego tematem będzie okręt polskiej Marynarki Wojennej, niszczyciel klasy ”Grom”, ORP Błyskawica!

Ze względu na charakter imprezy wstęp jest biletowany. Ale nie martwcie się, kosztuje tylko symboliczną złotówkę!

Co znajdziecie na miejscu?

Oczywiście, poza samym muzeum i okrętem ORP Błyskawica czeka na Was masa atrakcji, a wśród nich: możliwość lepszego zapoznania się z grą dzięki MGT-20, nagrody do wygrania w konkursach, upominki, a także spotkanie z pracownikami Wargaming oraz Współpracownikami Społeczności!

Czekać też będzie na was specjalny Photo Booth gdzie będziecie mogli zrobić sobie wspólne zdjęcie i stanąć przed szansą wygrania nagrody specjalnej!

A to naprawdę nie wszystko, zwłaszcza, że to Noc Muzeów, więc nie trzeba się będzie śpieszyć. Będzie czas na rozmowy, robienie zdjęć i przebywanie w miłym towarzystwie fanów gier i miłośników historii.

Zwiastun filmu

Jak wziąć udział?

Jeśli zamierzacie się pojawić, już teraz zarezerwujcie sobie wolny czas 21–22 maja. Zapraszamy też na nasz nowy portal wydarzeń Wargaming, gdzie możecie znaleźć informacje o naszych imprezach oraz zgłosić swój udział.
events.wargaming.net/event/25

O Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

Założone w 1953 roku, rozpoczęło działalność w niewielkiej willi, usytuowanej w sąsiedztwie Bulwaru Nadmorskiego. Powstała wówczas ekspozycja plenerowa uzbrojenia morskiego i wyposażenia okrętowego. Do 2007 roku integralną częścią Muzeum były niszczyciele: początkowo ORP Burza, a później ORP Błyskawica. Od 28 listopada 2012 roku Muzeum mieści się w nowoczesnym budynku, w którym prezentowane są eksponaty związane z historią i tradycjami polskiej Marynarki Wojennej. Strona oficjalna -  muzeummw.pl

O World of Warships

World of Warships to najnowsza, darmowa gra o historycznych potyczkach okrętów, która została dodana do katalogu firmy Wargaming. Zostań dowódcą olbrzymiej floty morskiej obejmującej ikonicznie okręty wojenne znane z kart historii, podnoś swoje umiejętności i możliwości jednostek, zdominuj morza i oceany w World of Warships. Z 4 klasami okrętów, mnóstwem ulepszeń, strategicznie zaprojektowanymi mapami, akcja nie ustaje, a każda bitwa jest wyjątkowym doświadczeniem. Niekończące się godziny strategicznej i taktycznej rozgrywki, dynamiczna akcja czeka na każdego, kto spróbuje stanąć na mostku kapitańskim w World of Warships. Oficjalna strona internetowa gry - worldofwarships.eu

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz