Legendarny okręt HMS Belfast od dziś także w wersji VR


Miłośnicy historii i fani World of Warships mogą teraz odkryć sławny okręt HMS Belfast zarówno w wirtualnej rzeczywistości, jak i bezpośrednio w samej grze!

hms_belfast

HMS Belfast to największy zachowany okręt wojenny w Europie, który odegrał znaczącą rolę w bitwie o Przylądek Północny w 1943. Asystował w zniszczeniu niemieckiego pancernika Scharnhorsta. W swoim czasie, HMS Belfast był także najbardziej zaawansowanym krążownikiem na świecie. Teraz trafił do gry komputerowej World of Warships jako okręt typu premium VIII poziomu poszerzając drzewo technologiczne brytyjskiej marynarki wojennej.

HMS Belfast to sławna jednostka i to właśnie ona zainspirowała nas do stworzenia doświadczenia VR, które dodatkowo zwiększa silną więź historyczną z World of Warships - powiedział Alex Bobko, szef marketingu projektów specjalnych w Wargaming. Nie mogliśmy przejść obojętnie wobec możliwości dokładnego dostępu do jednostki. Zbadaliśmy ją w Londynie i stworzyliśmy niesamowity film dla widzów – zapraszamy do wskoczenia do wirtualnej rzeczywistości, a następnie do sprawdzenia okrętu w grze - dodał.

Film wirtualnej rzeczywistości o HMS Belfast jest dostępny za darmo na każdym zestawie VR, jak również na urządzeniach mobilnych i komputerach. Materiał został stworzony we współpracy z Imperialnym Muzeum Wojny w Londynie.

Komputery osobiste:

Urządzenia mobilne: 

  • http://littlstar.com/videos/1e440d6d

Najświeższe informacje o grze na oficjalnej stronie pod adresem worldofwarships.eu.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz