Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK w Krakowie zaprasza na dzień otwarty


Jak co roku MOCAK zaprasza na na Dzień Otwartych Drzwi Muzeów Krakowskich. 20 listopada przez cały dzień można zwiedzać wszystkie wystawy za 1 zł. W cenie biletu jest także udział w oprowadzaniach i warsztatach.

Muzeum będzie otwarte w godz. 11–19. Ostatni goście proszeni są o przybycie do godz. 18.

Warsztaty i oprowadzania:

godz. 12
Warsztaty dla rodzin z dziećmi inspirowane wystawą Sztuka wyjęta z codzienności Daniela Spoerriego

Zapraszamy na warsztaty edukacyjne dla rodzin z dziećmi inspirowane wystawą Daniela Spoerriego Sztuka wyjęta z codzienności. Prosimy o wcześniejszą rejestrację pod adresem: edukacja@mocak.pl lub telefonicznie: 12 263 40 29

godz. 13
Warsztaty dla młodzieży wokół wystawy Doznania rzeczywistości i praktyki konceptualne 1965–1980 Jarosława Kozłowskiego

Zapraszamy na warsztaty dla młodzieży w wieku 12–14 lat inspirowane wystawą Jarosława Kozłowskiego Doznania rzeczywistości i praktyki konceptualne 1965–1980. Uczestnicy proszeni są o pojawienie się przy recepcji głównej na pięć minut przed zajęciami.

godz. 14
Oprowadzanie dla dorosłych po aktualnych wystawach czasowych

Zapraszamy na oprowadzanie po aktualnych wystawach czasowych Sztuka wyjęta z codzienności Daniela Spoerriego oraz Doznania rzeczywistości i praktyki konceptualne 1965–1980. Uczestnicy proszeni są o pojawienie się przy recepcji głównej na pięć minut przed oprowadzaniem.

godz. 16
Oprowadzanie po Bibliotece prof. Mieczysława Porębskiego

Zapraszamy do odwiedzenia z przewodnikiem Biblioteki profesora Mieczysława Porębskiego, w której jego biografia i dorobek krzyżują się z historią sztuki polskiej XX wieku. Podczas zwiedzania uczestnicy będą mieli szansę zapoznać się bliżej z księgozbiorem Profesora oraz wybranymi obrazami, a tym samym poznać wyjątkowy charakter gabinetu wszechstronnego humanisty, miejsca pełnego unikatowych książek i obrazów. Odwiedzający będą mogli skorzystać również z bogatej oferty Biblioteki MOCAK-u. Uczestnicy proszeni są o obecność 5 minut przed oprowadzaniem w Bibliotece MOCAK-u.

godz. 18
Oprowadzanie dla dorosłych po wystawie Kolekcji MOCAK-u

Zapraszamy na oprowadzanie po wystawie Kolekcji MOCAK-u organizowane w ramach targów Zaprojektowani – Krakowskie Spotkania z Dizajnem.

mocak_logo_2016_pl

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz