Kierunek Choszczno inscenizacja w 72. rocznicę zakończenia walk o Choszczno


W sobotę 25 lutego w Choszcznie odbędzie się inscenizacja„Kierunek Choszczno” z okazji 71. rocznicy zakończenia walk o miasto. 

72 rocznica zakończenia walk o Choszczno:
- inscenizacja historyczna
- teatr działań wojennych
- zwiedzanie pola walki
- prezentacja wozów bojowych, zabytkowych aut, stanowisk pancernych i wybuchów
- bezpłatna wojskowa grochówka

Miejsce: Parku Moniuszki w Choszcznie
Data i godzina: 25 lutego 2017 r.

* * *

Zobacz więcej ciekawych wydarzeń historycznych w naszym kalendarzu. Tam też znajdziesz informacje o tym jak zgłosić nam historyczne przedsięwzięcia, o których napiszemy lub zaproponować nam patronat medialny nad wydarzeniem.

Lubisz czytać nasze historie?
Na historia.org.pl codziennie opowiadamy dzieje Polski i świata tak, jak na to zasługują - rzetelnie, pasjonująco, z szacunkiem do faktów. Ale żadna opowieść nie przetrwa bez tych, którzy chcą jej słuchać i ją wspierać.
Postaw nam wirtualną kawę - to darowizna, która realnie pomaga nam działać dalej. To dzięki takim gestom możemy nadal pisać o zwycięstwach, bohaterach i wydarzeniach, które zbudowały naszą tożsamość.

Postaw nam kawę za:



Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz