Nowa mapa i zmiany balansu w Armored Warfare


Deweloper i międzynarodowy wydawca My.com ujawnia więcej informacji o najnowszej mapie PvP dla Armored Warfare – Zakład Chemiczny. Jest to jeden z ostatnich, działających zakładów chemicznych i znajduje się w odległym zakątku pustyni Mojave. Jest bezcenny dla kilku korporacji, stąd musi zostać przejęty za wszelką cenę!

Siły najemników po raz kolejny przygotowują się do decydującego starcia, które zadecyduje o losach całego regionu. Układ mapy jest półotwarty i pozwala na zastosowanie taktyki odpowiedniej dla każdej klasy pojazdu. Mapa dostarcza graczom wiele możliwości błyskawicznych działania, zapraszając do taktycznych manewrów oskrzydlających. Mapa PvP Zakłady Chemiczne („Chemical Plant” PvP map) będzie najnowszym dodatkiem do Armored Warfare i wystartuje wraz z aktualizacją 0.19.

Funkcje wprowadzone w aktualizacji 0.19:

  • Mapa PvP - Zakłady Chemiczne;
  • Misja PvE – Raiding Party;
  • Misja PvE – Watchdogs;
  • Balans 2.0

Balans 2.0 to zbiór zmian, które pojawią się w Armored Warfare już w aktualizacji 0.19. Zmiany te są niezbędne, aby poprawić różnicę pomiędzy poziomami pojazdów oraz rozwiązać problem rozgrywki pojazdami wysokich poziomów, modyfikacji, modernizacji pojazdów oraz załogi. Kolejną z głównych zmian jest przyjrzenie się i w razie potrzeby przerobienie każdej kluczowej dla gry mechaniki dotyczy to mechaniki zadawania obrażeń, zdolności klas, retrofitów, modyfikacji, modernizacji pojazdów oraz załogi. Zmiany te mają na celu zbalansowanie i dopasowanie do siebie wszystkich mechanik, tak aby całość była spójna i zapewniała zbalansowaną rozgrywkę.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz