World of Tanks Blitz z 80 milionami pobrań i nową linią czołgów


Francuska linia czołgów przynosi ze sobą zwinne pojazdy z automatycznymi mechanizmami ładującymi pociski. 10 nowych pojazdów jest gotowych do bitwy!

„W tym miesiącu świętujemy 80 milionów pobrań World of Tanks Blitz,„ mówi Andrey Ryabovol, World of Tanks Blitz Publishing Product Director. ”Cieszymy się ze wsparcia naszej stale rosnącej społeczności i obiecyujemy stałe wprowadzanie nowych rozwiązań w rozgrywce, nowych możliwości i wydarzeń w grze.”

Na początku drzewa jest dobrze znany polskim miłośnikom militariów – Renault FT. To pierwszy czołg w historii, który miał wieżyczkę zamontowaną na wieży, silnik z tyłu, a kierowcę na przedzie pojazdu. Na szczycie mamy do czynienia z prawdziwymi przedstawicielami wagi ciężkiej z mechanizmami automatycznego ładowania pocisków i dużą mocą, czyli czołgami AMX 50 120 i AMX 50B. Francuskie jednostki charakteryzują się rozwijaniem dużych prędkości oraz szybkostrzelnością, jak również charakterystycznymi wieżyczkami oscylującymi (wahliwymi).

Od 23 lutego startuje również wydarzenia „zagubiona dywizja”, w którym należy wykonywać misje podczas bitew i przeprowadzać zwiad. Za wypełnianie zadań gracze zdobywać będą skrzynie z cennymi nagrodami. A te mogą być naprawdę wyjątkowe wliczając w to czołgi premium FCM 50t, AMX CDC czy nawet IS-2!

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz