Bitwa o Głogów 2017


60 rekonstruktorów i kaskaderów z bronią palną wezmą udział 1 kwietnia w rekonstrukcji historycznej - bitwa o Głogów. Inscenizacja oparta o pokazy pirotechniczne, pojazdy militarne i popisy kaskaderskie. 

Jak zwykle widowisko odbędzie się w oparciu o piechotę z bronią, wspomaganą oryginalnymi pojazdami historycznymi i artylerią. Całość wzbogacona o efekty pirotechniczne, występy kaskaderskie, filmowy dźwięk przestrzenny z opisem lektorskim i nagraną w profesjonalnym studio ścieżkę dźwiękową. 

Program:

12.30-14-30 - wystawa militarna w Centrum Informacji Turystycznej oraz zdjęcia z pojazdami historycznymi w Fosie od strony ul. Rzeźniczej

15.00-15.40 - widowisko militarne

16.00-17.00 - zdjęcia i rozmowy z rekonstruktorami

Miejsce: Głogów (miejska Fosa)
Data i godzina: 25 lutego 2017 r.
Szczegóły: Bitwa o Głogów

* * *

Zobacz więcej ciekawych wydarzeń historycznych w naszym kalendarzu. Tam też znajdziesz informacje o tym jak zgłosić nam historyczne przedsięwzięcia, o których napiszemy lub zaproponować nam patronat medialny nad wydarzeniem.

Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum.Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz