UMK w Toruniu organizatorem XX OZSA


Studenci archiwistyki z całej Polski zjechali w tym tygodniu do Krakowa, gdzie odbywa się właśnie XIX Ogólnopolski Zjazd Studentów Archiwistyki. W piątek wyłoniono organizatora kolejnej edycji i wiadomo już, że przyszłoroczny OZSA odbędzie się na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Toruńska uczelnia, która będzie gościć u siebie studentów już piąty raz, o organizację OZSA rywalizowała z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie i wygrała przeważającą liczbą głosów w stosunku 15:1.

Już wkrótce na naszym portalu ukaże się relacja z tegorocznego zjazdu, a także wywiad z nowymi organizatorami, którzy już teraz zapraszają wszystkich na XX OZSA do Torunia.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz