DO WYGRANIA: niespodzianki od Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie


Rok 2017 jest wyjątkowy dla Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Dokładnie 7 listopada przypada 150. rocznica urodzin patronki uczelni. Z tej okazji przygotowano szereg interesujących wydarzeń. Patronat nad tymi obchodami sprawuje portal Historia.org.pl

Jubileusz 150-lecia urodzin Patronki uczelni - Marii Curie-Skłodowskiej to doskonała okazja, aby przybliżyć sylwetkę i dokonania genialnej uczonej. Z tej okazji, wspólnie z UMCS przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs w którym do wygrania zestaw wyjątkowych i unikalnych gadżetów.

Zadania konkursowe

By mieć szansę na wygranie zestawu gadżetów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej należy do dnia 3 maja 2017 r. na adres konkursy@historia.org.pl wysłać poprawne odpowiedzi na poniższe pytania:

  1. W którym roku odsłonięto pomnik patronki Uniwersytetu, znajdujący na placu Jej imienia i kto jest jego autorem?
  2. W którym roku Maria Skłodowska-Curie przebywała w Lublinie i jakie miejsca podczas swojego pobytu odwiedziła. Podaj przynajmniej jedno.
  3. Podaj imiona krewnych Patronki Uczelni mogących poszczycić się posiadaniem tytułu jej Doctora Honoris Causa?

W treści wiadomości prosimy podać adres do wysyłki oraz numer telefonu dla kuriera.

Ponadto zapisz się do naszego newslettera i koniecznie potwierdź rejestrację klikając w przychodzącego linka. Oczywiście jeśli wcześniej tego nie zrobiłeś/aś. Szczegóły znajdziesz w ramce na dole strony.

Tutaj możesz zobaczyć wszystkie aktualnie trwające konkursy, które organizujemy.

Nagroda

Nagrody ufundowane są przez Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie 


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Zostaw własny komentarz