Inferno. Piekło wojennej zbrodni. Piekło polityki i ludzkich wyborów.


Wyczekiwana premiera drugiego tomu trylogii biograficznej Waldemara Piaseckiego „Jan Karski. Jedno życie”.

Dwa lata po premierze „Madagaskaru„, pierwszego tomu trylogii biograficznej „Jan Karski. Jedno życie„ autorstwa Waldemara Piaseckiego, 5 lipca do księgarń trafi wyczekiwany tom drugi, zatytułowany ”Inferno”.

Monumentalne dzieło Waldemara Piaseckiego, przyjaciela i w ostatnich latach życia Jana Karskiego organizator jego działalności publicznej, pełne fascynujących detali i wydarzeń dotąd nieopisywanych czy wręcz nieznanych. To książka drobiazgowo odtwarzająca wojenne lata legendarnego emisariusza, a przy tym pasjonująca niczym powieść sensacyjna. Takiej książki o Karskim jeszcze nie było i już nie będzie.

Premierę księgarską poprzedzą liczne wydarzenia związane z książką.

  1. W ramach Big Book Festival gorąco zapraszamy 25 czerwca o godzinie 14:00 do budynku dawnej szkoły przy ul. Emilii Plater 31 w Warszawie. Spotkanie z Autorem poprowadzą Anna Sańczuk i Maciej Ulewicz (Kultura do Kwadratu – Polsat).
  2. 26 czerwca zapraszamy do auli Akademii Ignatianum przy ul. Kopernika 26 w Krakowie. Prezentacja książki będzie połączona z uroczystym wręczeniem Nagrody Orła Karskiego ojcu Ibrahimowi Al Sabbaghowi OFM, proboszczowi z Aleppo. Poprowadzi ją wybitny artysta scen polskich Jerzy Trela.
  3. Na prezentację książki z udziałem autora zapraszamy również 28 czerwca na godz. 18:00 do Centrum Dialogu im. Marka Edelmana przy ul. Wojska Polskiego 83 w Łodzi.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz