Salon Książki Historycznej w Krakowie 2017


Salon Książki Historycznej to wydarzenie, które będzie towarzyszyć III Kongresowi Zagranicznych Badaczy Dziejów Polski. W Auditorium Maximum w Krakowie w dniach 12-14 października 2017 r. będzie można zapoznać się z ofertą i kupić książki historyczne od kilkudziesięciu wydawców.

Salon Ksiażki Historycznej w Krakowie to:

  • prezentacja dorobku kilkudziesięciu wystawców,
  • możliwość zakupu książek i czasopism o tematyce historycznej, niszowych tekstów poświeconych historii, reprintów, a także układanek historycznych

Uczestnicy Kongresu to miłośnicy historii, badacze dziejów i przede wszystkim aktywni czytelnicy, którzy właśnie dzięki literaturze realizują swoją pasję. Międzynarodowa ranga Kongresu, prelekcje wybitnych naukowców czy wręczenie nagrody Pro Historia Polonorum – to tylko wybrane elementy Kongresu, które czynią towarzyszący mu Salon Książki Historycznej wydarzeniem tak wyjątkowym.

„Jesteśmy przekonani, że Salon Książki Historycznej będzie znakomitym miejscem do prezentacji tworzonych przez Państwa wydawnictw historycznych, wymiany poglądów i doświadczeń z uznanymi, światowymi autorytetami w zakresie wiedzy na temat historii Polski, a także idealną areną do popularyzowania literatury historycznej i spotkania z miłośnikami oraz badaczami dawnych dziejów” – podają organizatorzy, Targi w Krakowie.

Miejsce: Kraków
Data i godzina: 12-14 września 2017 r.
Szczegóły: historia.targi.krakow.pl

* * *

Zobacz więcej ciekawych wydarzeń historycznych w naszym kalendarzu. Tam też znajdziesz informacje o tym jak zgłosić nam historyczne przedsięwzięcia, o których napiszemy lub zaproponować nam patronat medialny nad wydarzeniem. Możesz wysłać nam także Twoją relację z wydarzenia, którą chętnie opublikujemy.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz