12 drużyn zawalczy o mistrzostwo świata 2017 roku w World of Tanks. W składach 3 Polaków


Finał ligi Wargaming.net zbliża się wielkimi krokami. Podczas WG Fest w Moskwie zmierzą się najlepsze drużyny z całego świata w walce o 300 000 dolarów! Trzy drużyny z Europy – Kazna Kru, DiNG i Opps – mają w swych szeregach polskich graczy. 

Z regionu rosyjskiego wystąpią Tornado Energy, Rush i Unique. Ameryke północną reprezentować będą Elevate i Top Tier Gaming, a Azji przyjadą YaTo RSGaming, Seven Pirates, YiNuo Gaming i Steel Man. Finałowa Bitwa podzielona będzie na dwie fazy – playoffy rozegrane zostaną od 13 do 17 grudnia, które wyłonią najlepsze druzżyny przechodzace dalej. Decydujące starcie odbędzie się podczas WG Fest 23 grudnia w Expocenter w Moskwie!

Podział nagród:

  • Pierwsze miejsce—150,000 USD dla drużyny
  • Drugie miejsce —75,000 USD dla drużyny
  • Trzecie miejsce —27,500 USD dla drużyny
  • Czwarte miejsce —27,500 USD dla drużyny
  • Miejsca od piątego do ósmego—5,000 USD dla drużyn

Najnowsze informacje z ligi Wargaming.net na oficjalnej stronie pod adresem hen.wgleague.net/

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz