PREMIERA: „Gdańskie Miniatury – Tajemnice gdańskich uliczek”, K. Grabowski


Książka Gdańskie Miniatury – Tajemnice gdańskich uliczek jest trzecią publikacją z cyklu. Zapraszamy do poznawania zakamarków, jakie kryją gdańskie uliczki. Książka skierowana jest do najmłodszych miłośników i miłośniczek Gdańska – zachęcamy do jej lektury dziesięciolatki i wszystkie osoby zainteresowane naszym miastem.

Wraz z autorem Klaudiuszem Grabowskim zapraszamy w podróż po gdańskich uliczkach, zieleńcach, parkach i innych ciekawych miejscach. Zawitamy na Główne Miasto, Stare Miasto, Dolne Miasto, Stare Przedmieście, do Wrzeszcza i Nowego Portu.

Każda wycieczka to jeden rozdział prezentujący różne ciekawostki danej dzielnicy, zawierający mapkę trasy, fotografie omawianych obiektów. Na końcu każdego z nich znajduje się quiz- po osobistym odwiedzeniu danego miejsca nikt nie będzie miał problemu z prawidłowym rozwiązaniem testu.

Publikację dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Tytuł: Gdańskie Miniatury – Tajemnice gdańskich uliczek
Autor: 
Klaudiusz Grabowski
Wydawnictwo: Instytut Kultury Miejskiej
Liczba stron: 217
ISBN: 978-83-64610-88-2
Oprawa: miękka
Data premiery: 2017 r.
Cena: -

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz