Konkurs gwiazdkowy: wygraj podwójne zaproszenie do HistoryLandu


HistoryLand to interaktywne centrum odkrywania historii Polski i Polaków. W HistoryLandzie na gości czekają interaktywne atrakcje i 10 makiet zbudowanych z ponad miliona klocków LEGO. A w tym konkursie czeka na Was podwójne zaproszenie do HistoryLandu.

Zadania konkursowe

By mieć szansę na wygranie nagrody należy w terminie do końca 23 grudnia 2017 r. poprawnie odpowiedzieć na poniższe pytania i wysłać odpowiedzi na adres konkursy@historia.org.pl:

  1. Wymień przynajmniej 3 makiety, które można zobaczyć w HistoryLandzie (podpowiedzi szukaj tutaj).
  2. Jakie jeszcze atrakcje czekają poza makietami czekają na gości Historylandu? Wymień przynajmniej dwie.

Wyniki konkursu opublikujemy w Wigilię, zwycięzcy dostaną od Gwiazdki maila z miłą wiadomością 🙂 Niezależnie od udziału w konkursie zachęcamy do zapoznania się z naszym świątecznym zestawieniem prezentów: → Świąteczny prezent dla fana historii. Zobacz naszą listę do kupienia pod choinkę.

Nie zapomnij o newsletterze

Ponadto by wziąć udział w konkursie zapisz się do naszego newslettera i koniecznie potwierdź rejestrację klikając w przychodzącego linka (rzadko, ale czasem trafia do ofert/spamu). Oczywiście jeśli wcześniej tego nie zrobiłeś/aś. Biorąc udział w konkursie pozwalasz nam dowolnie i bezpłatnie wykorzystywać przesłane przez siebie hasło. Szczegóły znajdziesz w ramce na dole strony.

Inne nasze konkursy i wyniki

Możesz zobaczyć wszystkie aktualnie trwające konkursy, które organizujemy. Natomiast wyniki opublikujemy na tej stronie. Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi konkursami  zostań naszym fanem na Facebooku.

Nagroda

1 x bilet dla dwóch osób do HistoryLandu

HistoryLand to interaktywne centrum odkrywania historii Polski i Polaków. Drugiego takiego miejsca nie znajdziemy na całym świecie.W HistoryLandzie na gości czekają interaktywne atrakcje i 10 makiet zbudowanych z ponad miliona klocków LEGO. Poznasz tam tak niezwykłe miejsca i wydarzenia jak osada w Biskupinie, Drzwi Gnieźnieńskie, bitwa pod Grunwaldem, klasztor na Jasnej Górze, bitwa pod Oliwą, obrona Westerplatte, bitwa pod Monte Cassino, Stocznia Gdańska, katedra na Wawelu i krakowskie Sukiennice!


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Zostaw własny komentarz