PREMIERA: „Średniowiecze. Interaktywna przygoda z historią”, A. Lassieur


Nakładem Wydawnictwa Meandry ukazała się książka autorstwa Allison Lasssieur pt.: Średniowiecze. Interaktywna przygoda z historią

Trudno dziś wyobrazić sobie życie w średniowieczu. Zachęcamy Cię jednak do podróży w czasie i próby wyobrażenia sobie życia w tamtych latach. Zapraszamy  do średniowiecznego zamku, dworu, miasta i na wojenną wyprawę. Zawitaj w średniowiecznej Florencji, sprawdź, co robił rycerz w Anglii i jak pracowały damy dworu.

Czy przetrwasz te trudne czasy? Dzięki naszej interaktywnej opowieści doświadczysz życia w tamtym okresie na własnej skórze. W tej książce to Ty decydujesz o losach bohaterów. Przed Tobą 3 różne historie, 45 punktów decyzyjnych i 21 zakończeń. Pamiętaj, wydarzenia, z którymi się zetkniesz, przytrafiły się prawdziwym osobom. Powodzenia!

Tytuł: Średniowiecze. Interaktywna przygoda z historią
Autor: Allison Lassieur
Wydawnictwo: Meandry
Liczba stron: 112
ISBN: 978-83-947404-0-5
Data premiery: grudzień 2017 r.
Cena: 22,00 zł

 

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz