World of Warships Blitz. Premiera nowej gry na tablet i telefon


World of Warships Blitz, mobilna wersja popularnej gry z komputerów osobistych, jest już dostępna w sklepach App Store i Google Play. Teraz również mobilni gracze mogą doświadczyć bitew morskich, które łączą w sobie drużynową współpracę, taktykę i indywidualne umiejętności.

World of Tanks Blitz to realistycznie odtworzone okręty (na premierę 90 legendarnych okrętów produkcji japońskiej, niemieckiej, rosyjskiej i amerykańskiej), epickie bitwy znane z PC dostosowane do wymagań rynku mobilnego. Mniejsze mapy, rozgrywka w formacie 7 na 7 graczy sprawia, że każda bitwa to błyskawiczna i intensywna zabawa. Gdziekolwiek jesteś, gdziekolwiek chcesz ikony flot wojennych jak lotniskowiec Midway, pancernik Yamato czy krążownik Kolberg czekają na Ciebie!

Gotowi, cel, pal!

World​ ​of​ ​Warships​ ​Blitz​ wspiera zunikfikowane konto Wargamig.net ID, które pozwala graczom zmieniać platformy i urządzenia zachowując jednocześnie dotychczasowy postęp. Co istotne, użytkownicy Androida i iOS mogą grać razem.

World of Warships Blitz to gra free-to-play MMO, która przenosi gracza w świat intensywnych bitew morskich. Ciesz się nieograniczonymi możliwościami walki ponad 90 okrętami z czterech różnych klas, które można modyfikować wyposażeniem i uzbrojeniem. Wejdź do bitew morskich w strategicznie zaprojektowanych mapach inspirowanych prawdziwymi miejscami na oceanach Atlantyckim, Pacyficznym czy Arktycznym.

Walki 7 na 7 graczy są doskonale zoptymalizowane pod urządzenia mobilne. Pozwalają poczuć szybkość i agresję niszczycieli, wytrzymałość i moc ognia pancerników, zwrotność i zwinność krążowników oraz taktyczne zróżnicowanie lotniskowców. World of Warships Blitz przenosi mobilną rozgrywkę na nowy poziom.

Pobierz grę za darmo z App Store lub Google Play Więcej informacji o World of Warships Blitz na oficjalnej stronie gry wowsblitz.com.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz