W Rzeszowie powstanie Najdłuższa Książka Świata


IV. edycja akcji Najdłuższa Książka Świata, którą wspólnymi siłami stworzą dzieci w wieku od 5. do 10. lat właśnie ruszyła. Inspiracją dla powstania książki mają być w tym roku utwory Wandy Chotomskiej.

Studenckie Koło Naukowe Animatorów Kultury Literackiej Dzieci przy Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie - Filia nr 10  zapraszają dzieci w wieku od 5. do 10. lat do udziału w IV. edycji akcji Najdłuższa Książka Świata.

Prace można składać we wszystkich placówkach WiMBP w Rzeszowie do 9 marca 2018 r. w godzinach otwarcia wybranych placówek.

Składanie Najdłuższej Książki Świata odbędzie się 11 kwietnia 2018 r., godz. 10.00 na placu zabaw przy ul. Podchorążych 1 (obok Filii nr 10).

Podczas akcji odbędzie się spotkanie autorskie z Ewą Chotomską – pisarką, autorką tekstów piosenek dla dzieci i córką Wandy Chotomskiej.

Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz