Legnickie Pole 1241 „Tu można stracić głowę” - edycja 2018


Inscenizacja historyczna Legnickie Pole 1241 - „Tu można stracić głowę!” odbędzie się w dniach 4-5 maja 2018 r. Główną atrakcją będzie inscenizacja bitwy.

Inscenizacja Bitwy, odbędzie się w sobotę 5 maja 2018 o godz. 17.00  na placu przy ul. Księżnej Anny w Legnickim Polu, wejście na plac obok bramy Domu Pomocy Społecznej.

Inscenizacje poprzedzą pokazy konne.

Obozowisko rekonstruktorów, będzie znajdowało się naprzeciwko miejsca inscenizacji, również przy ulicy Księżnej Anny. Wjazd na parking i obozowisko dla rekonstruktorów przewidziano od ul. Świętej Jadwigi.

Miejsce: Legnickie Pole
Data i godzina: 4-5 maja 2018 r.
Szczegóły: gokis-legnickiepole.pl

* * *

Zobacz więcej ciekawych wydarzeń historycznych w naszym kalendarzu. Tam też znajdziesz informacje o tym jak zgłosić nam historyczne przedsięwzięcia, o których napiszemy lub zaproponować nam patronat medialny nad wydarzeniem. Możesz wysłać nam także Twoją relację z wydarzenia, którą chętnie opublikujemy. Bądź na bieżąco i polub nas także na Facebooku.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz