DO WYGRANIA: „Macbeth” - Jo Nesbo


Nakładem Wydawnictwa Dolnośląskiego ukazała się książka autorstwa Jo Nesbo pt.: Macbeth, która została wydana w ramach serii Projekt Szekspir. W naszym konkursie możecie wygrać 3 egzemplarze tej powieści.

 

Zadania konkursowe

By mieć szansę na wygranie jednego z trzech egzemplarzy książki Macbeth należy w terminie do 10 maja 2018 r. odpowiedzieć na pytanie:

  1. Jeśli miałbyś napisać na nowo losy jednego z szekspirowskich bohaterów, to kogo byś wybrał i dlaczego?

Nagrodzone zostaną najciekawsze odpowiedzi.

Odpowiedzi należy przesyłać na adres: konkursy@historia.org.pl. Szczegóły znajdziesz w ramce na dole strony.

TUTAJ możesz zobaczyć wszystkie aktualnie trwające konkursy, które organizujemy. Natomiast wyniki opublikujemy na tej stronie.

Nagrody

Trzy egzemplarze książki Macbeth, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Dolnośląskiego.

Macbeth, dowódca jednostki specjalnej, po niebezpiecznej akcji przeciwko handlarzom narkotyków zaczyna piąć się po szczeblach kariery. Wspiera go Lady, właścicielka kasyna. Z czasem zaczyna wierzyć, że aby dostać to, co mu się słusznie należy, musi zacząć zabijać…
Norweski specjalista od mocnych wrażeń opowiada na nowo najbardziej krwawą sztukę mistrza dramatu.

 

Tytuł: Macbeth
Autor: Jo Nesbo
Wydawnictwo: Dolnośląskie
Liczba stron: 472
Oprawa: twarda
Data premiery: 2018
Cena: 45,00 zł


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Zostaw własny komentarz