Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Pióro Pegaza 2018”


Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „Pióro Pegaza 2018” Najdroższy wyraz...

Po raz kolejny WiMBP w Rzeszowie organizuje Ogólnopolski Konkurs Poetyki „Pióro Pegaza”. Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie jednego wiersza. Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany zarówno do debiutujących poetów, jak i twórców z określonym dorobkiem.

Termin przesyłania prac mija 31 sierpnia 2018 r.

Konkurs został zorganizowany w związku z obchodami Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, uchwalonego przez Sejm RP.

Do wygrania nagrody finansowe!

Przewiduje się następujący podział nagród i wyróżnień: I. Nagroda – 750 zł, II. Nagroda – 500 zł, III. Nagroda – 400 zł oraz trzy równorzędne wyróżnienia po 200 zł.

Regulamin i karta zgłoszeniowa są dostępne tutaj.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz