V Mistrzostwa Polski Miecza Długiego O Złoty i Srebrny Miecz Grunwaldu - Grunwald 2018


Podczas Dni Grunwaldu 2018 odbędą się V Mistrzostwa Polski Miecza Długiego O „Złoty” i „Srebrny” Miecz Grunwaldu”. Wezmą w nich udział najlepsi polscy rycerze.

Grunwaldzki Pomnik (Pomnik Zwycięstwa Grunwaldzkiego) / fot. CC-BY-SA 3.0

Dni Grunwaldu 2018 - XXI Inscenizacja Bitwy pod Grunwaldem potrwa w dniach 11-15 lipca 2018 r. Otworzy je IX Grunwaldzki Turniej Bojowy Miecza Długiego - V Otwarte Mistrzostwa Polski, które odbędą się pierwszego dnia Dni Grunwaldu.

Turniej odbędzie się w dwóch kategoriach:

  • O Srebrny Miecz Grunwaldu (godz. 12.00)
  • O Złoty Miecz Grunwaldu (godz. 18.00)

Srebrny i Złoty Miecz

W Turnieju o Złoty Miecz Grunwaldu weźmie udział 12 zawodników. 8 z nich zostanie zakwalifikowanych na podstawie rankingu, a 4 stanowić będą najlepsi zawodnicy z Turnieju o Srebrny Miecz Grunwaldu.

Miejsce: Pola Grunwaldzkie, Stębark
Data i godzina: 11 lipca 2018 r.
Szczegóły: facebook.com

* * *

Zobacz więcej ciekawych wydarzeń historycznych w naszym kalendarzu. Tam też znajdziesz informacje o tym jak zgłosić nam historyczne przedsięwzięcia, o których napiszemy lub zaproponować nam patronat medialny nad wydarzeniem. Możesz wysłać nam także Twoją relację z wydarzenia, którą chętnie opublikujemy. Bądź na bieżąco i polub nas także na Facebooku.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz