Międzynarodowy Turniej Rycerski „O Złoty Warkocz Tarłówny” w Dębnie 2018


Muzeum Okręgowe w Tarnowie i Dębińskie Centrum Kultury zapraszają do Dębna na Międzynarodowy Turniej Rycerski „O Złoty Warkocz Tarłówny”. Tegoroczna edycja odbędzie się 1 lipca 2018 r.

W programie: inscenizacja walk, pokazy żonglowania chorągwiami oraz woltyżerki konnej, turniej łuczniczy, turniej rycerski konnych kopijników, musztra XVII-wiecznej piechoty, pokaz artyleryjski, koncert zespołu Lubelska Federacja Bardów, pokaz sztucznych ogni.

Miejsce: Dębno
Data i godzina:  1 lipca 2018 r.
Szczegóły: gminadebno.pl

* * *

Zobacz więcej ciekawych wydarzeń historycznych w naszym kalendarzu. Tam też znajdziesz informacje o tym jak zgłosić nam historyczne przedsięwzięcia, o których napiszemy lub zaproponować nam patronat medialny nad wydarzeniem. Możesz wysłać nam także Twoją relację z wydarzenia, którą chętnie opublikujemy. Bądź na bieżąco i polub nas także na Facebooku.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz