Oficjalna premiera polskich czołgów w World of Tanks w Muzeum Wojska Polskiego


Polska linia czołgów w grze World of Tanks wywołuje emocje od czasu publikacji. Oficjalne wprowadzenie tejże odbędzie się na wydarzeniu Wargamingu w Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie już w najbliższą niedzielę. Uwaga - wstęp wolny!

16 września od godziny 10.00 do 18.00 firma Wargaming.net i Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie zapraszają na imprezę, związaną z wprowadzeniem do gry World of Tanks linii polskich czołgów. Z tej okazji zorganizowano liczne atrakcje dla fanów czołgów.

7TP w Muzeum Wojska Polskiego

 

 

Główną atrakcją będzie oczywiście możliwość gry w WoT na specjalnie przygotowanych stanowiskach, a dla najlepszych przewidziano nagrody - koszulki i kody bonusowe. Najmłodsi również nie będą się nudzić, czemu zapobiegną animacje i konkursy, w tym stanowisko z klockami COBI. Firma z okazji wydarzenia będzie oferować zestawy w promocyjnych cenach.

Oczywiście goście wydarzenia będą mogli zwiedzać za darmo Muzeum, w tym najnowszą wystawę Służyli Niepodległej. Wojsko Polskie 1918-1939. Nowe Zabytki. Niewątpliwie najcenniejszym eksponatem będzie odtworzony czołg 7TP, podstawowa maszyna bojowa Wojska Polskiego w trakcie wojny 1939 r. O pojeździe opowie także historyk Michał Mackiewicz.

Także miłośnicy muzyki nie będą narzekać na brak wrażeń. Wystąpi bowiem zespół Żywiołak, który współpracował z twórcami WoT przy nagrywaniu ścieżki dźwiękowej do polskiej mapy Studzianki. Artyści zagrają także swoje utwory niezwiązane bezpośrednio z czołgami.

TKS w Muzeum Wojska Polskiego

To wciąż jednak nie koniec, a informacja jest dla wytrwałych czytelników! W trakcie weekendu po Warszawie krążyć będą taksówki korporacji ELE Taxi, ozdobione logiem gry WoT. Po przejeździe takim pojazdem od kierowcy będzie można uzyskać kod na cołgu Rudy 102, a za wykonanie zdjęcia z dowolną taksówką ELE Taxi i dodanie do niego hasztagów #polskieczolgi i #ELETaxi można będzie zgarnąć czołg premium 50TP!

Więcej informacji o polskich czołgach znajdziecie w artykułach, ukazujących się na portalu historia.org.pl!

Miejsce: Warszawa
Data i godzina: 16 września 2018 r.
Szczegóły: -

* * *

Zobacz więcej ciekawych wydarzeń historycznych w naszym kalendarzu. Tam też znajdziesz informacje o tym jak zgłosić nam historyczne przedsięwzięcia, o których napiszemy lub zaproponować nam patronat medialny nad wydarzeniem. Możesz wysłać nam także Twoją relację z wydarzenia, którą chętnie opublikujemy. Bądź na bieżąco i polub nas także na Facebooku.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz