DO WYGRANIA: „Ogień i krew cz.1”!


Nakładem wydawnictwa Zysk i S-ka ukazała się najnowsza część sagi Pieśni lodu i ognia, czyli Ogień i krew cz.1.  W naszym najnowszym konkursie mogą Państwo wygrać jeden egzemplarz tej niesamowitej powieści. 

Zadanie konkursowe

By mieć szansę na wygranie jednego egzemplarza Ogień i krew cz.1należy w terminie do 26 listopada 2018 r. odpowiedzieć prawidłowo na pytanie:

1. Jak nazywa się ród w świecie Pieśni lodu i ognia, którego herbem jest czerwony trójgłowy smok, ziejący czarnym płomieniem, zaś dewizą „Ogień i Krew”?

Odpowiedzi należy przesyłać na adres: konkursy@historia.org.pl. Wszystkie prawidłowe odpowiedzi zostaną poddane losowaniu. Jedna osoba otrzyma w przeciągu tygodnia po zakończeniu konkursu informację o wygranej.

TUTAJ możesz zobaczyć wszystkie aktualnie trwające konkursy, które organizujemy. Natomiast wyniki opublikujemy na tej stronie.

Nagrody

Jeden egzemplarz powieści Ogień i krew cz.1.


Co naprawdę wydarzyło się podczas Tańca Smoków? Dlaczego tak niebezpiecznie było odwiedzać Valyrię po Zagładzie? Jak wyglądało życie w Westeros w czasach, gdy nad niebem panowały smoki? Jakie były najstraszliwsze zbrodnie Maegora Okrutnego? Dlaczego Aegonowi Zdobywcy nie udało się podbić Dorne?

To tylko niektóre z pasjonujących pytań, na które odpowiada ta szczegółowa kronika spisana przez uczonego arcymaestera z Cytadeli. Książka zawiera także ponad osiemdziesiąt nowych czarnobiałych ilustracji autorstwa Douga Whetleya.

źródło opisu: Zysk i S-ka, 2018

Tytuł: Ogień i krew, cz. 1.
Tytuł oryginalny: Fire & Blood
Autor: George R.R. Martin
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Liczba stron: 612
Oprawa: miękka - broszurowa
Data premiery: 2018
Cena: 49,99 zł


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Zostaw własny komentarz