Teatry Wojny w Battlefield V od wiosny z trybem battle roytale


Pierwszy rozdział w ramach Teatrów Wojen pojawi się już 6 grudnia – nowa mapa, nowa historia wojenna oraz kolejne darmowe aktualizacje nadejdą już wkrótce dla wszystkich graczy Battlefield V. Na wiosnę przyszłego roku twórcy zapowiadają wprowadzenie do rozgrywki trybu battle royale.

Battlefield V

Battlefield V

Już 4 grudnia Battlefield V otrzyma darmową aktualizację a wraz z nią pierwszy rozdział Teatrów Wojny. Każdy kolejny rozdział będzie wprowadzał nowe mechanizmy rozgrywki, rozszerzał świat gry m. in. o nowe mapy, i oferował nowe doświadczenia oraz ulepszenia gry całkowicie za darmo. Pierwszy rozdział wprowadzi do gry kolejny epizod dla pojedynczego gracza – „Ostatni Tygrys„, nową mapę ”Panzerstorm”, udostępni poligon treningowy oraz da szansę wyróżnienia się na polu bitwy dzięki personalizacji pojazdów.

Kolejny rozdział, debiutujący w styczniu, wprowadzi tryb współpracy o nazwie Siły Połączone, a także zapewni nowe tryby gry - Szturm oraz Drużynowy Podbój.

W rozdziale trzecim zostanie wprowadzony oczekiwany tryb Battle Royal oraz nowa mapa w Grecji. Po nich pojawią się kolejne aktualizacje dodające nowe pola bitwy.

Battle royale jest rozgrywką, w której gracze walczą, nie odradzając się, do czasu aż przy życiu zostanie tylko jeden z nich. By wymuszać tempo rozgrywki, jej obszar jest stale zmniejszany.

Gra Battlefield V jest już dostępna w pełnej polskiej wersji językowej zarówno w wersji cyfrowej, jak i w sklepach na Xbox One, PlayStation®4 oraz komputery PC.

Studio: DICE
Gatunek: Akcji/Strzelanka
Platformy: Xbox One, PlayStation 4, Origin
Data premiery: 15 listopada 2018

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz