Wręczenie nagród i tytułów „Nauczyciela Kraju Ojczystego”


29 listopada bieżącego roku w Ministerstwie Edukacji Narodowej odbyła się uroczystość wręczenia tytułu „Nauczyciela Kraju Ojczystego”.

Źródło: www.gov.pl/web/edukacja

Trzydzieści cztery osoby – tylu nauczycieli i nauczycielek w dniu dzisiejszym otrzymało wyróżnienie w postaci dyplomu i tytułu „Nauczyciela Kraju Ojczystego”. Kapituła Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego od sześciu lat przyznaje tę nagrodę osobom, które w sposób szczególny zasłużyły się w pracy edukacyjno-wychowawczej w kontekście upowszechniania turystyki i krajoznawstwa wśród dzieci oraz młodzieży.

Wyróżnienie nadaje Zarząd Główny PTTK z inicjatywy własnej lub na wniosek ogniw PTTK, organu sprawującego nadzór pedagogiczny, organu prowadzącego placówkę oświatową, rektora szkoły wyższej lub dyrektora szkoły.

Wszystkim laureatom i laureatkom tego szczególnego wyróżnienia serdecznie gratulujemy.

Źródło: https://www.gov.pl/web/edukacja/nauczyciel-kraju-ojczystego-uroczysta-gala-w-ministerstwie-edukacji-narodowej

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz