Warszawskie Targi Książki 2019 - program, bilety, wystawcy, autorzy


Warszawskie Targi Książki 2019 to jedna z największych tego typu impreza w Polsce. Przez 4 dni, od 23 do 26 maja 2019 r., na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie spotkają się autorzy książek wraz z fanami czytelnictwa.

Warszawskie Targi Książki 2019

Warszawskie Targi Książki są inicjatywą polskich wydawców i warszawskiej spółki targowej Murator EXPO. Targi od 2010 są organizowane przez spółkę Targi Książki, w skład której wchodzą wydawnictwa: BELLONA, BOSZ, Agencja Edytorska EZOP, Jeden Świat, Firma Księgarska Olesiejuk, Poligraf, Oficyna Wydawnicza RYTM, Wydawnictwo Salezjańskie, Sonia Draga, Towarzystwo Autorów i Wydawców Prac Naukowych Universitas, ZYSK i S-ka oraz Murator EXPO.

W Warszawskich Targach Książki 2018 wzięło udział blisko 800 wystawców z 32 krajów oraz zorganizowano 1 500 wydarzeń towarzyszących.

Warszawskie Targi Książki 2019 - lokalizacja

PGE Narodowy
al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa

Warszawskie Targi Książki 2019 - godziny otwarcia

Godziny otwarcia Warszawskich Targów Książki 2019 podamy, gdy te zostaną opublikowane.

Warszawskie Targi Książki 2019 - bilety i ceny

Ceny biletów na Warszawskie Targi Książki 2019 podamy, gdy te zostaną opublikowane.

Warszawskie Targi Książki 2019 - program

Program Warszawskich Targów Książki 2019 podamy, gdy ten zostanie opublikowany.

Warszawskie Targi Książki 2019 - wystawcy

Listę wystawców Warszawskich Targów Książki 2019 podamy, gdy ta zostanie opublikowana.

Warszawskie Targi Książki 2019 - spotkania autorskie

Listę spotkań autorskich podczas Warszawskich Targów Książki 2019 podamy, gdy te zostaną opublikowane.

* * *

Zobacz więcej ciekawych wydarzeń historycznych w naszym kalendarzu. Tam też znajdziesz informacje o tym jak zgłosić nam historyczne przedsięwzięcia, o których napiszemy lub zaproponować nam patronat medialny nad wydarzeniem. Możesz wysłać nam także Twoją relację z wydarzenia, którą chętnie opublikujemy. Bądź na bieżąco i polub nas także na Facebooku.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz