Battlefield V. Aktualizacja Uderzenie Pioruna z nowym trybem, nową bronią i zmianami w rozgrywce


Pierwsza w tym roku aktualizacja Battlefield V przyniesie graczom sporo zmian i nowości. Największa z nich będzie wprowadzenie do rozgrywki nowego trybu, a także dodanie nowych broni i pojazdów. Sam tryb rozgrywki również uległ istotnym zmianą.

Battlefield V

Teatry Wojny: Uderzenie Pioruna

Uderzenie Pioruna to kolejny rozdział Teatrów Wojny. Wykonując cotygodniowe zadania będzie można odblokować nowe rodzaje broni.

Podbój Drużynowy

To nowa odsłona trybu Podbój, z tą zmianą, że w Podboju Drużynowym walka toczyć się będzie na małych fragmentach mapy. Będzie to zmuszało graczy do kooperacji oraz taktycznego podejścia. Wyuczone zachowania w Podboju Drużynowym mogą zaprocentować podczas rozgrywki w standardowych trybach. Odradzanie będzie możliwe tylko w kwaterze głównej. Rozgrywka ograniczona będzie do trzech map: „Arras„, „Hamada„ i ”Rotterdam”. Podbój Drużynowy dostępny będzie wyłącznie w dniach 17-30 stycznia 2019 r.

Nowa broń:

Do zdobycia podczas cotygodniowych wyzwań:

  • PM Zk-383 (Medyk)
  • Karabin samopowtarzalny Modelle 1944 (Szturmowiec)
  • Karabin maszynowy M1922 (Wsparcie)

Zmiany w rozgrywce

Ponadto wprowadzone zostaną poniższe istotne zmiany:

  • Gdy gracz zostaje zabity, imię jego zabójcy wyświetla się teraz w świecie gry. Pozwala to na jego identyfikację i pomaga graczom zrozumienie kto i w jaki sposób ich zabił, zwłaszcza w bardziej zatłoczonych sytuacjach.
  • Dodane zostało zbliżenie kamery na zabójcę przy śmierci gracza. Dzięki temu ofiara może łatwo zorientować się kto ją zabił i z jakiej pozycji.
  • Poprawiona została wizualizacja nadciągających pocisków. Smugi powinny teraz pojawiać się od strony strzelca i być lepiej widoczne dla ofiary, która patrzy bezpośrednio w jego stronę.
  • Naprawiono błąd, powodujący że kierunkowy wskaźnik obrażeń w interfejsie wskazywał obrażenia zadane ofierze z opóźnieniem.
  • Wprowadzono poprawki do kierunkowego wskaźnika obrażeń, dzięki czemu dokładniej wskazuje on wroga zadającego obrażenia.
  • Poprawiono zachowanie kamery, gdy gracz bardzo szybko ożywi zestrzelonego gracza.

Natomiast w marcu do gry zostanie wprowadzony tryb Battle Royale.

Battlefield V dostępny jest na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz