XV Zlot Pojazdów Militarnych w Bytomiu Śląskie Manewry 2019


XV Zlot Pojazdów Militarnych - Śląskie Manewry odbędzie się w dniach 31 maja - 2 czerwca 2019 r. w Bytomiu. W programie przewidziano m.in. pokazy militarne, zabawy dla dzieci oraz przejażdżki sprzętem militarnym.

Program Zlotu:

piątek, 31 maja 2019
16:00 – 22:00
Pierwszy dzień zlotu, przyjazd i rejestracja uczestników, strefa dla dzieci, militarny jarmark, catering, przejażdżki.
sobota, 1 czerwca 2019
11:00 – 13:00
Przejazd paradą na Rynek w Bytomiu, postój i prezentacja pojazdów na Rynku.
14:00 – 22:00
Przejażdżki, catering, strzelnice, militarny jarmark, zabawy i konkursy z nagrodami dla dzieci, grochówka wojskowa.
17:00 – 22:00
Koncerty na zlotowej scenie.
niedziela, 2 czerwca 2019
10:00 – 17:00
Pokazy dynamiczne pojazdów wojskowych.
Gdzie i kiedy?

Miejsce: Szyb Krystyna, Bytom
Data i godzina: 31 maja - 2 czerwca 2019 r.
Szczegóły: facebook.com

Kalendarz i mapa wydarzeń historycznych

Zobacz więcej ciekawych wydarzeń historycznych w naszym kalendarzu, w którym zebraliśmy mnóstwo informacji o terminach tegorocznych: rekonstrukcji, turniejów, pokazów, festiwali, zlotów i innych imprez historycznych. Tam też znajduje się udostępniona mapa, na której zaznaczyliśmy lokalizacje wszystkich zebranych przez nas wydarzeń. Dzięki mapie łatwo znajdziesz ciekawe wydarzenie historyczne w Twojej okolicy.

Patronaty i promocja

Wszystkich organizatorów przedsięwzięć historycznych zapraszamy do zakładki patronat medialny. Znajdują się tam informacje o tym jak zgłosić nam historyczne imprezy, które chcielibyście by nasz portal objął swym patronatem medialnym. Niezależnie od patronatu możecie wysyłać nam informacje o imprezach, zdjęcia lub relacje z wydarzeń, które chętnie opublikujemy. O wydarzeniach możecie także powiadomić nas na dedykowanej temu grupie na Facebooku.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz