VII Kętrzyński Turniej Rycerski 2019


VII Kętrzyński Turniej Rycerski odbędzie się 8 czerwca 2019 r. W programie przewidziano pojedynki 1 na 1, walki grupowe oraz turniej łuczniczy.

Program

Sobota, 9 czerwca 2019 r.

12:00 - 12:10 - otwarcie turnieju,
12:10 - 14:50 - turniej łuczniczy
12:10 - 14:00 - pojedynki 1 na 1 miecz i tarcza
14:00 - 14:50 - walki grupowe 3 na 3 (bohort)
14:50 - 15:00 - zakończenie

Gdzie i kiedy?

Miejsce: Bałtycka 1, Kętrzyn
Data i godzina: 8 czerwca 2019 r.
Szczegóły: facebook.com

Organizatorzy
  • Kętrzyńskie Stowarzyszenie Rekonstrukcji Militarnych „MASURIA”,
  • Stado Ogierów w Kętrzynie,
  • „RAST” Rekonstrukcje historyczne Tomasz MIKICIUK
  • Miasto Kętrzyn
Kalendarz i mapa wydarzeń historycznych

Zobacz więcej ciekawych wydarzeń historycznych w naszym kalendarzu, w którym zebraliśmy mnóstwo informacji o terminach tegorocznych: rekonstrukcji, turniejów, pokazów, festiwali, zlotów i innych imprez historycznych. Tam też znajduje się udostępniona mapa, na której zaznaczyliśmy lokalizacje wszystkich zebranych przez nas wydarzeń. Dzięki mapie łatwo znajdziesz ciekawe wydarzenie historyczne w Twojej okolicy.

Patronaty i promocja

Wszystkich organizatorów przedsięwzięć historycznych zapraszamy do zakładki patronat medialny. Znajdują się tam informacje o tym jak zgłosić nam historyczne imprezy, które chcielibyście by nasz portal objął swym patronatem medialnym. Niezależnie od patronatu możecie wysyłać nam informacje o imprezach, zdjęcia lub relacje z wydarzeń, które chętnie opublikujemy. O wydarzeniach możecie także powiadomić nas na dedykowanej temu grupie na Facebooku.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz