V Zlot Zimnowojenny w Podborsku 2019


V Zlot Zimnowojenny w Podborsku odbędzie się na terenie Muzeum Zimnej Wojny w dniu 13 lipca 2019 r.

Program

Godz. 11.00 – Otwarcie terenu Zlotu dla zwiedzających/widzów.

Godz. 12.00 – Uroczyste otwarcie Zlotu – oficjalne powitanie uczestników (plac przy Schronie Numer 18).

Godz. 12.30-18.00 – Statyczne prezentacje historyczne/dioramy (teren przy Schronie Numer 18 oraz Schronie „Granit”).

Godz. 13.00-15.00 – Pokazy wyszkolenia służb:

  • Państwowa Straż Pożarna.
  • Ratownicy medyczni.

Godz. 15.00 – Prezentacja dynamiczna pojazdów uczestniczących w Zlocie – przejazd okrężny kolumny zlotowej (teren przy Schronie „Granit”).

Godz. 19.00 – Zamknięcie terenu Zlotu dla zwiedzających/widzów.

Gdzie i kiedy?

Miejsce: Podborsko
Data i godzina: 13 lipca 2019 r.
Szczegóły: muzeum.kolobrzeg.pl

Kalendarz i mapa wydarzeń historycznych

Zobacz więcej ciekawych wydarzeń historycznych w naszym kalendarzu, w którym zebraliśmy mnóstwo informacji o terminach tegorocznych: rekonstrukcji, turniejów, pokazów, festiwali, zlotów i innych imprez historycznych. Tam też znajduje się udostępniona mapa, na której zaznaczyliśmy lokalizacje wszystkich zebranych przez nas wydarzeń. Dzięki mapie łatwo znajdziesz ciekawe wydarzenie historyczne w Twojej okolicy.

Patronaty i promocja

Wszystkich organizatorów przedsięwzięć historycznych zapraszamy do zakładki patronat medialny. Znajdują się tam informacje o tym jak zgłosić nam historyczne imprezy, które chcielibyście by nasz portal objął swym patronatem medialnym. Niezależnie od patronatu możecie wysyłać nam informacje o imprezach, zdjęcia lub relacje z wydarzeń, które chętnie opublikujemy. O wydarzeniach możecie także powiadomić nas na dedykowanej temu grupie na Facebooku.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz