Szwedzi na Zamku w Czersku 2019


Impreza historyczna Szwedzi na Zamku w Czersku odbędzie się w dniu 14 września 2019 r.

Program

12.00 – Powitanie uczestników, scenka napadu na zamek
13.00 – Pokaz konny
14.00 – Trening szablowy piechoty
15.00 – Szkółka szermierki dla dzieci
16.00 – Trening piknierski
17.00 – Pokaz artyleryjski
17.30 – Turniej łuczniczy – dla widzów
19.00 – Pokazy konne
20.00 – Starcie wieczorne – próba odbicia zamku
20.30 – Zakończenie imprezy

Gdzie i kiedy?

Miejsce: Pl. Tysiąclecia, 05-530 Czersk
Data i godzina: 14 września 2019 r.
Szczegóły: facebook.com

Kalendarz i mapa wydarzeń historycznych

Zobacz więcej ciekawych wydarzeń historycznych w naszym kalendarzu, w którym zebraliśmy mnóstwo informacji o terminach tegorocznych: rekonstrukcji, turniejów, pokazów, festiwali, zlotów i innych imprez historycznych. Tam też znajduje się udostępniona mapa, na której zaznaczyliśmy lokalizacje wszystkich zebranych przez nas wydarzeń. Dzięki mapie łatwo znajdziesz ciekawe wydarzenie historyczne w Twojej okolicy.

Patronaty i promocja

Wszystkich organizatorów przedsięwzięć historycznych zapraszamy do zakładki patronat medialny. Znajdują się tam informacje o tym jak zgłosić nam historyczne imprezy, które chcielibyście by nasz portal objął swym patronatem medialnym. Niezależnie od patronatu możecie wysyłać nam informacje o imprezach, zdjęcia lub relacje z wydarzeń, które chętnie opublikujemy. O wydarzeniach możecie także powiadomić nas na dedykowanej temu grupie na Facebooku.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz