24. Targi Książki w Krakowie 2020 - program, bilety, wystawcy, autorzy


Targi Książki w Krakowie 2020 to jedna z najważniejszych imprez czytelniczych w tej części Europy. Co roku, w październiku, do Krakowa zjeżdża kilkuset wystawców i autorów, za którymi podążają wierni czytelnicy. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 22-25 października 2020 r.

Targi Książki w Krakowie 2020

Na Targach swoje oferty przedstawiają nie tylko polskie wydawnictwa, ale także i te zagraniczne oraz hurtownie książek, drukarnie, instytucje kultury i organizacji pozarządowych. Targi wspiera także miasto Kraków, które od 2013 r. jest Miasta Literatury UNESCO.

Targi Książki w Krakowie 2020 - gość honorowy

Szczegóły wkrótce.

Targi Książki w Krakowie 2020 - Konkurs o Nagrodę im. Jana Długosza

Nagroda im. J. Długosza towarzyszy Targom Książki. Ma na celu nagrodzenie dzieła wnoszącego istotny wkład w rozwój nauki i kultury. Jej laureatami byli m.in. Hanna Świda-Ziemba, Jerzy Strzelczyk, Anna Machcewicz, Andrzej Friszke oraz Barbara Skarga.

Targi Książki w Krakowie 2020 - lokalizacja

Międzynarodowe Centrum
Targowo-Kongresowe
EXPO Kraków

ul. Galicyjska 9,
31-586 Kraków

Targi Książki w Krakowie 2020 - godziny otwarcia

22 października
23 października
24 października
25 października

Targi Książki w Krakowie 2020 - bilety i ceny

Bilet normalny
Bilet ulgowy
Karnet czterodniowy

Targi Książki w Krakowie 2020 - program

Program 24. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie dostępny jest tutaj.

Natomiast tutaj przeczytasz nasz autorski wybór najciekawszych spotkań autorskich i wydarzeń podczas Targów Książki w Krakowie 2018.

Targi Książki w Krakowie 2020 - wystawcy

Wystawców 24. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie dostępny jest tutaj.

Targi Książki w Krakowie 2020 - spotkania autorskie

Spis spotkań autorskich w ramach 24. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie dostępny jest tutaj.

Natomiast tutaj przeczytasz nasz autorski wybór najciekawszych spotkań autorskich i wydarzeń podczas Targów Książki w Krakowie 2020.

Powyższe informacje uzupełnimy, gdy tylko szczegóły podadzą organizatorzy.

Kalendarz i mapa wydarzeń historycznych

Zobacz więcej ciekawych wydarzeń historycznych w naszym kalendarzu, w którym zebraliśmy mnóstwo informacji o terminach tegorocznych: rekonstrukcji, turniejów, pokazów, festiwali, zlotów i innych imprez historycznych. Tam też znajduje się udostępniona mapa, na której zaznaczyliśmy lokalizacje wszystkich zebranych przez nas wydarzeń. Dzięki mapie łatwo znajdziesz ciekawe wydarzenie historyczne w Twojej okolicy.

Patronaty i promocja

Wszystkich organizatorów przedsięwzięć historycznych zapraszamy do zakładki patronat medialny. Znajdują się tam informacje o tym jak zgłosić nam historyczne imprezy, które chcielibyście by nasz portal objął swym patronatem medialnym. Niezależnie od patronatu możecie wysyłać nam informacje o imprezach, zdjęcia lub relacje z wydarzeń, które chętnie opublikujemy. O wydarzeniach możecie także powiadomić nas na dedykowanej temu grupie na Facebooku.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz