Z World of Tanks na Berlin! Nowy tryb PvE z okazji 75. rocznicy zakończenia II Wojny Światowej w Europie!


Droga do Berlina to nowy tryb PvE wprowadzony przez twórców gry World of Tanks z okazji 75. rocznicy zakończenia II Wojny Światowej w Europie.

Nowy tryb PvE

W nowym trybie gracze World of Tanks na PC będą mieli możliwość dołączenia się do jednego z pięciu oddziałów (brytyjskich, amerykańskich lub sowieckich). Każdy z nich dysponuje różnymi czołgami i posiada wyjątkowe możliwości jak nalot z powietrza, ostrzał artyleryjski, zwiad czy specjalne pociski.

Po wybraniu swojego oddziału gracze staną do walki przeciwko czołgom sterowanym przez sztuczną inteligencję wraz z innymi, czterema dowódcami. Każda z bitew posiada 5 misji do wypełnienia, gdzie gracze współpracując muszą wykazać się taktyką w zmieniającej się rzeczywistości wojennej – będą przejmować i bronić terenu, niszczyć wrogie maszyny, itp. Bitwy dzieją się na czterech mapach przystosowanych do tego trybu. Trzy z nich dostępne sa od dziś, a zupełnie nowa mapa Berlin pojawi się 8 maja, w dniu kapitulacji Niemiec.

Wraz z postępami tego trybu gracze będą mieli możliwość zdobycia mnóstwa nagród (specjalne medale, naklejki, wyposażenie czołgów). Na prawdziwych zdobywców Berlina będzie czekać najwyższa nagroda jaką jest czołg premium VII poziomu – IS-2 z unikatową osłoną przeciwko pociskom odkształcalnym!

Deweloperzy o historii WoT

Z okazji zbliżającej się 10. rocznicy World of Tanks przygotowany został również specjalny, nowy cykl wideo, w którym najważniejsi twórcy World of Tanks, Wiktor Kislyi, Michael Jivetc, Nikita Shpakov, Kirill Mal, Mike Belton, i Anton Pankov, opowiadają o początkach gry.

Można się z nich dowiedzieć m.in. o początkach gry, jak to się wszystko zaczęło, co było ważne w początkowych etapach rozwoju oraz jakie były ich pierwsze wrażenia z testowania wczesnych prototypów.

O World of Tanks

World of Tanks to pierwsza i jedyna drużynowa wieloosobowa sieciowa gra akcji poświęcona w pełni bitwom czołgów. Rzuć się w wir spektakularnych bitew pancernych z okresu II Wojny Światowej wraz z innymi stalowymi kowbojami z całego globu. Twój garaż może zawierać ponad kilkaset czołgów z USA, Niemiec, Rosji, Francji, Wielkiej Brytanii, Japonii, Polski i wielu innych państw, odtworzonych z dbałością o szczegóły i zgodność historyczną. Oficjalna strona gry - worldoftanks.eu.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz