236 tys. użytkowników portalu historia.org.pl w czerwcu i 1,55 miliona od początku 2020 roku


W czerwcu 2020 r. portal historia.org.pl odwiedziło 236 318 unikalnych użytkowników. Jednocześnie od początku roku już ponad 1,55 miliona internautów czytało treści zamieszczone na historia.org.pl. Od stycznia do czerwca portal odwiedziło 31,7% więcej internautów niż w tym okresie w 2019 r.

Przy ponad 236 tys. użytkowników, portal zanotował także 422 tys. odsłon, mimo iż artykuły nie są dzielone na podstrony, by w ten sposób zwiększyć tę statystykę. To wynik lepszy o 60,4% w porównaniu z czerwcem 2019 r.

Od stycznia 2020 r. portal historia.org.pl zanotował już 1 551 033 unikalnych użytkowników (o 31,7% więcej niż w tym okresie w2019 r.), którzy wygenerowali 2 638 084 odsłon.

Statystyki historia.org.pl w czerwcu 2020 r.

Serdecznie dziękujemy czytelnikom. którzy w poszukiwaniu rzetelnej wiedzy historycznej wybierają treści z historia.org.pl. Jednak sukces nie byłyby możliwy bez artykułów, które w atrakcyjny i przystępny sposób przedstawiają historię. To takie artykuły są siłą napędową portalu i zachęcają Polaków do odwiedzania historia.org.pl.

Jeśli Ty również chciałbyś publikować w naszym portalu zapoznaj się z tym artykułem. Natomiast jeśli chciałbyś zareklamować swój produkt czytelnikom portalu wejdź tutaj.

Historia.org.pl - to codziennie aktualizowany wiodący polski serwis o tematyce historycznej istniejący w Internecie od 2004 roku. Oferuje swoim czytelnikom bezpłatne treści związane z historią, nauką, kulturą i sztuką. To jedno z największych i najbardziej wszechstronnych oraz wszechstronnych źródeł wiedzy o historii.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz