Najlepszy wynik historia.org.pl w historii. 372 tys. użytkowników i 789 tys. odsłon w marcu 2021


W marcu 2021 r. portal historia.org.pl odwiedziło 371 693 unikalnych użytkowników, którzy wykonali 789 878 odsłon. Są to najwyższe miesięczne wyniki historia.org.pl w jej historii. Jednocześnie od początku roku już ponad 937 300 internautów czytało treści zamieszczone na historia.org.pl.

Statystyki w marcu 2021

  • Unikalni użytkownicy: 371 693
  • Sesje: 507 122
  • Odsłony: 789 878

W przypadku liczby użytkowników to wynik lepszy o 19,75% w porównaniu z marcem 2020 r. Jednocześnie wynik jest wyższy o 0,81% w porównaniu  z dotąd najlepszym miesięcznym wynikiem, jaki osiągnął portal historia.org.pl. Natomiast w liczbie odsłon poprzedni rekord miesięczny został pobity o 27,4% mimo, że naszych artykułów nie dzielimy na podstrony, by w ten sposób zwiększyć tę statystykę.

Statystyki historia.org.pl w marcu 2021 r. / fot. Google Analytics

Serdecznie dziękujemy czytelnikom, którzy w poszukiwaniu rzetelnej wiedzy historycznej wybierają treści z historia.org.pl. Jednak sukces nie byłyby możliwy bez artykułów, które w atrakcyjny i przystępny sposób przedstawiają historię. To takie artykuły są siłą napędową portalu i zachęcają Polaków do odwiedzania historia.org.pl.

Jeśli Ty również chciałbyś publikować w naszym portalu zapoznaj się z tym artykułem. Natomiast jeśli chciałbyś zareklamować swój produkt czytelnikom portalu wejdź tutaj.

Historia.org.pl - to codziennie aktualizowany wiodący polski serwis o tematyce historycznej istniejący w Internecie od 2004 roku. Oferuje swoim czytelnikom bezpłatne treści związane z historią, nauką, kulturą i sztuką. To jedno z największych i najbardziej wszechstronnych oraz wszechstronnych źródeł wiedzy o historii.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz