Współczesne czołgi trafią na konsole. World of Tanks prezentuje Modern Armor


World of Tanks zapowiada współczesne czołgi na Xbox i PlayStation! W dodatku Modern Armor pojawią się czołgi od radzieckiego T-72BM po amerykańskiego M1A2 Abrams.

Modern Armor

Modern Armor

Aktualizacja Modern Armor będzie miała premierę 27 kwietnia i pozwoli na crossplay pomiędzy Playstation 4 i 5 oraz Xbox One, Xbox Series S & X. Gracze spróbują rozgrywki najbardziej ikonicznymi czołgami XX-wieku, takimi jak M1A2 Abrams czy T-72BM oraz innymi, stalowymi maszynami biorącymi udział w zimnej wojnie czy współczesnych konfliktach zbrojnych.

T-72BM

Walczy heroicznie przeciwko wrogom lub współpracuj z drużyną, zrób wszystko, aby osiągnąć zwycięstwo i napisać własną historię. Nowe czołgi i współczesne pole walki w Modern Armor będzie funkcjonowało obok regularnej, dotychczasowej wersji World of Tanks skoncentrowanej na czołgach okresu obu wojen światowych po konflikt w Korei.

„Jesteśmy podekscytowani, że to na konsolach po praz pierwszy trafią współczesne czołgi. Nasi gracze będą mogli spróbować najpopularniejszych czołgów współczesności. Wszyscy w studiu pracowali ciężko, aby dostarczyć ten najbardziej ambitny i największy dodatek do World of Tanks” - komentuje TJ Wagner, dyrektor kreatywny w World of Tanks na konsole.

Więcej informacji o nowych czołgach, mapach, zawartości i rozgrywce pojawi się 27 kwietnia w momencie premiery dodatku Modern Armor. Za cały projekt odpowiada studio Wargaming Chicago-Baltimore.

M1A2 Abrams

World of Tanks: Modern Armor na konsolach to drużynowa, sieciowa gra akcji typu MMO poświęcona starciom wojsk pancernych w dwóch różnych erach. W World of Tanks gracze biorą udział w zaciekłych bitwach czołgów 15 na 15 z przeciwnikami z całego świata na 90 różnych mapach i objąć dowodzenie nad swoim ulubionym pojazdem z wyboru ponad 800 czołgów należących do arsenałów 11 narodów XX i XXI wieku.

W World of Tanks na konsolach gra ponad 21 milionów graczy z całego świata, a gra jest dostępna na PlayStation 4 & 5, Xbox One, Xbox Series s & X. World of Tanks na konsolach można pobrać za darmo przez PlayStation Network lub Xbox Live, a na PlayStation 4 Pro, Playstation 5 i Xbox One X, Xbox Series S i X dostępna jest oszałamiająca rozdzielczość 4K oraz wsparcie HDR. Najnowszy dodatek Modern Armor, który będzie miał premierę w kwietniu 2021, jest w pełni darmowy oraz dodaje, po raz pierwszy w historii serii World of Tanks, współczesne czołgi w oddzielnej, dodatkowej erze.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz