Kolejny rekordowy wynik historia.org.pl. 377 tys. użytkowników i 807 tys. odsłon w kwietniu 2021


W kwietniu 2021 roku portal historia.org.pl odwiedziło 377 739 unikalnych użytkowników, którzy wykonali 807 793 odsłon. Są to najwyższe miesięczne wyniki historia.org.pl w jej historii. Jednocześnie od początku roku już ponad 1,25 miliona internautów czytało treści zamieszczone na historia.org.pl.

Statystyki w kwietniu 2021

Statystyki portalu historia.org.pl w kwietniu 2021 roku

  • Unikalni użytkownicy: 377 739
  • Sesje: 499 230
  • Odsłony: 807 793

W przypadku liczby użytkowników to wynik lepszy o 5,47% w porównaniu z kwietniem 2020 roku. Jednocześnie wynik jest wyższy o 1,63% w porównaniu  z dotąd najlepszym miesięcznym wynikiem, jaki osiągnął portal historia.org.pl. Natomiast w liczbie odsłon poprzedni rekord miesięczny został pobity o 2,27% mimo, że naszych artykułów nie dzielimy na podstrony, by w ten sposób zwiększyć tę statystykę.

Serdecznie dziękujemy czytelnikom, którzy w poszukiwaniu rzetelnej wiedzy historycznej wybierają treści z historia.org.pl. Jednak sukces nie byłyby możliwy bez artykułów, które w atrakcyjny i przystępny sposób przedstawiają historię. To takie artykuły są siłą napędową portalu i zachęcają Polaków do odwiedzania historia.org.pl.

Jeśli Ty również chciałbyś publikować w naszym portalu zapoznaj się z tym artykułem. Natomiast jeśli chciałbyś zareklamować swój produkt czytelnikom portalu wejdź tutaj.

Historia.org.pl - to codziennie aktualizowany wiodący polski serwis o tematyce historycznej istniejący w Internecie od 2004 roku. Oferuje swoim czytelnikom bezpłatne treści związane z historią, nauką, kulturą i sztuką. To jedno z największych i najbardziej wszechstronnych oraz wszechstronnych źródeł wiedzy o historii.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz