Holenderskie krążowniki wchodzą do wczesnego dostępu w World of Warships


W World of Warships została dodana aktualizacja, która wprowadziła do gry holenderskie krążowniki, dwa sezony potyczek oraz kolejne usprawnienia wizualno-technologiczne.

Daniem głównym tej aktualizacji jest dodanie holenderskich krążowników poziomów IV – IX we wczesnym dostępie. Te potężne jednostki mają dużą siłę ognia, solidne pancerze na wyższych poziomach, świetną manewrowość, ale krótki zasięg dział. 

Od poziomu VI są wyposażone w zupełnie nowe uzbrojenie – atak lotniczy! Bazując na prawdziwych założeniach historycznych zasady bombardowania na niskich wysokościach, pozwoli graczom zrzucić bomby na spadochronach z powolnym opadaniem w stronę celu, jednocześnie dając samolotom szansę na uniknięcie odłamków eksplozji. 

Samoloty mają maksymalny dystans operacyjny 10-13 kilometrów i nie są w stanie wykrywać przeciwnika. Sprawdzą się natomiast idealnie wobec mało mobilnych celów jak duże krążowniki czy pancerniki. To uzbrojenie daje nowe możliwości ataku będąc samemu schowanym za wyspą. 

Dostęp do nowych okrętów holenderskich jest darmowy, gracze będą musieli wykonywać misje bojowe, a za nie zdobywają tymczasową walutę – holenderskie tokeny. Ta sama waluta będzie dostępna w codziennych, darmowych zestawach, w rozmaitych zestawach za dublony czy w zestawach za tokeny społeczności. 

Aby uczcić dodanie holenderskich krążowników do gry, historyczny port Rotterdam pojawia się w grze. Jego wygląd wiernie oddaje przystań miasta z 1950 roku. Dodatkowo, gracze będą mogli zdobyć naszywkę wiatraków w Kinderdijk, pamiątkową, okolicznościową flagę i tematyczne kamuflaże.   

Aktualizacja 0.10.6 to również dwa sezony potyczek. Gracze będą mogli rywalizować w formacie 3 vs. 3 w okrętach poziomów VI i VII. 

Ponadto, liczne usprawnienia wizualne zostały dodane do gry. Na szczególną uwagę zasługuje ulepszenie sztucznej inteligencji, co w rezultacie sprawi, że boty będą zachowywać się bardziej realistycznie. Sala sławy została dodana do bitew klanów, pokazując zwycięzców poprzednich sezonów. 

O World of Warships

World of Warships to darmowa, historyczna gra bitewna na PC od Wargaming. Wraz z olbrzymią flotą pełną ikonicznych jednostek, z czterema klasami okrętów i strategicznie zaprojektowanym środowiskiem, World of Warships oferuje najlepsze doświadczenie z zakresu bitew morskich, przystosowane dla każdego gracza. Dzięki największej kolekcji wiernie historycznie odwzorowanych okrętów dostępnych do gry, World of Warships pełni rolę wirtualnego, cyfrowego muzeum i miejsce spotkań miłośników historii marynistyki. Nowa, tematyczna zawartość oraz tryby rozgrywki dodawane są regularnie, co zapewnia zróżnicowaną i ekscytującą rozgrywkę dla szerokiej bazy graczy. 

Jedna franczyza – wiele platform

Po udanej premierze World of Warships na PC jej unikatową rozgrywkę przeniesiono na inne platformy sprzętowe. World of Warships: Legends jest dostępne na konsolach PlayStation i Xbox, a World of Warships Blitz na urządzeniach mobilnych z iOS i Android.

O Wargaming

Wargaming to wielokrotnie nagradzana firma tworząca i wydająca gry z siedzibą w Nikozji na Cyprze. Firma działa od 1998 roku i jest jednym z liderów branży gier zatrudniając ponad 5500 pracowników w licznych biurach na całym świecie. Ponad 200 milionów graczy gra w tytuły firmy na wszystkich platformach sprzętowych. Flagowymi tytułami są czołgowy hit free-to-play World of Tanks oraz World of Warships opowiadające o bitwach okrętów.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz