Zniewolona. Wkrótce trzeci sezon w TVP z polskimi akcentami


Zniewolona to ukraińska telenowela osadzona w realiach XIX-wiecznej Rosji carskiej. Pierwsze dwa sezony serialu cieszyły się w Polsce ogromną popularnością. Wkrótce TVP wyemituje trzeci sezon Zniewolonej. Najpierw jednak pokaże powtórki pierwszych dwóch.

Zniewolona / fot. TVP

W trzecim sezonie, tego popularnego serialu, pojawią się nowi bohaterowie, nowe wątki i polskie akcenty. W rolę głównej bohaterki wcieli się Sonia Priss, która zastąpi znaną z poprzednich dwóch sezonów Katerinę Kowalczuk.

Emisja pierwszego i drugiego sezonu „Zniewolonej” od poniedziałku do czwartku o godz. 22:55 (z wyjątkiem 11 listopada) na antenie TVP2.

Zniewolona w TVP

Główną bohaterką Zniewolonej jest Katierina Wierbickaja. Fabuła skupia się wokół tej młodej, pięknej i wykształconej dziewczyny, która walczy o odzyskanie wolności. Katierina dzięki swojej chrzestnej – szlachciance pani Czerwińskiej – została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego, najbogatszego ziemianina w Nieżynie. W serialu bohaterowie nie mają swoich pierwowzorów historycznych, ale akcja dzieje się w okresie carskiej Rosji. Niedługo przed reformą uwłaszczeniową cara Aleksandra II.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz