XXIX Targi Książki Historycznej w Warszawie 2021


Od 25 do 28 listopada w Arkadach Kubickiego można będzie zapoznać się z ofertą blisko 120 wydawnictw z całej Polski w ramach XXIX Targów Książki Historycznej w Warszawie.

XXIX Targi Książki Historycznej w Warszawie

Tradycyjnie już Targi będą miejscem popularyzacji literatury historycznej, miejscem spotkań z wydawcami, autorami i miejscem udanych zakupów. Różnorodny program czterodniowych Targów obfituje w panele dyskusyjne, konferencje, spotkania autorskie oraz prezentacje.

Wśród gości Targów, z którymi odbędą się spotkania w Sali kinowej znaleźli się m.in.: prof. Cezary Król, prof. Andrzej Nowak, prof. Joanna Schiller-Walicka, prof. Paweł Kozłowski, Witold Modzelewski, Maciej Górny, Aleksander Gubrynowicz i Paweł Ukielski, dr Łukasz Kamiński, Przemysław Matusik, Małgorzata Niezabitowska i Tomasz Tomaszewski, Rafał Skąpski, płk. Grzegorz Małecki i Łukasz Maziewski, Krzysztof Puwalski. Ważnym elementem Targów Książki Historycznej jest Salon Książki Muzealnej prezentujący ofertę wydawniczą wielu polskich muzeów.

Targi Książki Historycznej
Arkady Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie – wejście tylko od ul. Grodzkiej.

  • 25-27 listopada, w godzinach 10.00-18.00
  • 28 listopada, w godzinach 10.00-17.00

Wstęp bezpłatny.

Organizatorem Targów Książki Historycznej jest Fundacja Historia i Kultura oraz Porozumienie Wydawców Książki Historycznej, Muzeum Zamek Królewski w Warszawie i Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów. Mecenasem i Wyłącznym Sponsorem Targów jest spółka akcyjna Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz